З-за вбивства п’ятирічного Кирила в Переяславі-Хмельницькому до відповідальності притягнули 12 поліціянтів

liman.in.ua

Прес-служба Національної поліції інформує про те, що у місті Переяслав-Хмельницький були притягнуті до відповідальності 12 співробітників поліції, а також 6 керівників райвідділу — звільнені. Дані заходи були прийняті внаслідок перевірки у контексті кримінальної справи про вбивство 5-річного Кирила Тлявова.

Згідно з інформацією, також крім цього, ще притягнуто до відповідальності дисциплінарного характеру 6 осіб, що займають керівні посади управління превентивної діяльності.

У повідомленні прес-служби зазначається, що на даний момент у відділі правоохоронного органу оголошений конкурс з метою заміщення посад, які є вільними. Відзначається, що кадри для них будуть вибиратися з-поміж наявного резерву поліції.

Сергій Князєв, начальник Нацполіції, зазначив, що інцидент, наслідком якого стала смерть Кирила Тлявова, ліг чорним тавром на всю роботу правоохоронного органу.

liman.in.ua

Нагадаємо, що у кінці травня у місті Переяслав-Хмельницький на Київщині, двоє співробітників поліції у нетверезому стані у позаробочий час стріляли з вогнепальної зброї по мішенях, в якості яких виступали бляшані банки та інші предмети. Однак недалеко від місця небезпечної розваги правоохоронців гуляв Кирило Тлявов віком 5 років, який був поранений у голову. Згідно з інформацією, через кілька днів хлопчик помер в одній зі столичних лікарень.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*