У відповідь на дії Росії Київ може почати надавати етнічним українцям, які живуть за кордоном

Етнічні українці, які проживають за кордоном, можуть отримати громадянство нашої країни за спрощеною процедурою. Про це на своїй офіційній сторінці в соцмережі «Фейсбук» розповів Офіс президента (раніше президентська Адміністрація).

У повідомленні президентського Офісу заявляється, що голова держави доручив зовнішньополітичному відомству розробити механізми, які дозволять представникам діаспори з різних країн отримати паспорт України в спрощеному порядку.

Виконання Міністерством закордонних справ доручення Зеленського поширюється на українців закордоння, які проживають в дружніх Україні країнах, а також на тих, що живуть в державах, які порушують права і свободи своїх громадян.

vybor.news

Також президентський офіс прокоментував вчорашній указ російського голови держави, який розширив критерії українців, на яких поширюється право отримання громадянства РФ у спрощеному порядку. Опублікований вчора Кремлем документ був розкритикований, оскільки він створює додаткові перешкоди на шляху деескалації конфлікту на Сході України.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*