Для розслідування вбивств на Майдані правоохоронцям України не вистачає політичної волі

forummg.info

У правоохоронних структур відсутня політична воля, щоб вести розслідування щодо вбивств учасників Євромайдану та інших активістів. Про це заявив голова держави Володимир Зеленський на своєму каналі в YouTube.

У черговому ролику на каналі «Зе! Президент» Зеленський розповів, що після вступу на посаду він провів обговорення з керівниками правоохоронних органів кримінальних справ, пов’язаних з масовою загибеллю людей на Майдані, нападам на працівників засобів масової інформації та резонансним вбивством Катерини Гандзюк.

За його словами, Спеціалізована антикорупційна прокуратура звинуватила в ситуації з розслідуваннями НАБУ, які у свою чергу звинуватили саму САП. Пригадавши слова Генерального прокурора Юрія Луценка про те, що для покарання винних у цих кримінальних справах не вистачає політичної волі, президент заявив, що як раз вона присутня (у самого голови держави) для того, щоб покарати тих, хто «брудно заробляв» на цих резонансних розслідуваннях.

forummg.info

Нагадаємо, що 16 липня столичний Святошинський районний суд відпустив Сергія Тамтуру, колишнього бійця загону спецпідрозділу МВС «Беркут» під домашній арешт. Іншим чотирьом колишнім «беркутівцям» терміни перебування під вартою були продовжені на шістдесят діб, до 14 вересня. Всі вони звинувачуються в розстрілі учасників Революції Гідності на Майдані Незалежності та вулиці Інститутській в столиці України 20 лютого 2014 року.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*