Ігор Мосійчук: я – чесний депутат, і тому йду

uatoday.news

Нардеп і колишній заступник командира батальйону «Азов» Ігор Мосійчук повідомив, що він знімає свою кандидатуру на поточних парламентських виборах, відмовляючись від спроби переобрання до Верховної Ради.

Цю заяву політик зробив у відеозверненні на своїй сторінці в соцмережі «Фейсбук». За словами Мосійчука, зняття кандидатури з дострокових виборів зумовлено багатьма факторами, одним з яких є його первинне небажання балотуватися в парламент наступного скликання.

Нардеп розповів, що раніше йому запропонували стати технічним кандидатом на користь Ігоря Кононенка, який балотується від політсили «Європейська солідарність» по 94-му округу. Мосійчук підкреслив, що прийняв рішення перешкодити Кононенко отримати депутатський мандат і домогтися для нього кримінальної відповідальності.

uatoday.news

Також Мосійчук повідомив, що голова «Єдиного союзу патріотів України» Валентин Манько намагався підкупити його за 20 тисяч доларів США, пропонуючи зняти кандидатуру з виборів на користь Ігоря Кононенка. Нардеп додав, що всі розказані ним факти задокументовані для звернення до Держбюро розслідувань та Нацполіції.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*