Росія відкрила кримінальне провадження проти лідера українських націоналістів

old.qha.com.ua

В ГУ Слідчого комітету Російської Федерації відкрили кримінальне провадження активіста з України Миколи Коханівського. Нашого краянина звинувачують у відкритих закликах до дій, що мають терористичний характер.

Варто відзначити, що Коханівський стоїть на чолі радикалів з «Організації українських націоналістів». Згідно з інформацією російського правоохоронного органу, взимку минулого року українські радикали, якими керував лідер ОУН, напали на дипломатичну установу Російської Федерації. Радикали порозбивали скло у вікнах, а також пошкодили двері.

За цим фактом у рамках відкритого кримінального провадження слідчі ведуть ще одну справу відповідно до статті 360 КК РФ. У слідстві стверджують, що вони отримали нібито незаперечні докази того, що голова ОУН поширював в соціальних мережах заклики до нападу на російську дипломатичну установу.

old.qha.com.ua

Також підкреслюється, що українські правоохоронці на даний інцидент закрили очі та не стали відкривати кримінальне провадження за фактом нападу на дипустанову РФ.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*