СБУ звинуватила в сепаратизмі Союз угорців України

fastproxyz.tk

Прес-центр Служби безпеки України на Закарпатті у своєму профілі в соціальній мережі Фейсбук розмістив запис, в якому інформують, що відомством було порушено кримінальну справу за фактом сепаратизму. Приводом для відкриття виробництва послужили ілюстрації в інформаційному виданні «Карпаталія». Варто відзначити, що виданням даної газети займається союз угорців у зазначеному регіоні.

У структурі також поінформували, що дані про інцидент внесено до ЄРДР за ознаками вчинення злочину на підставі частини 2 статті 110 КК України.

fastproxyz.tk

Провадження було відкрито після того, як на титульному аркуші газети зображені частини Закарпаття та виборчі округи, де балотуються претенденти в парламентарії від угорської меншини. При цьому, низка населених пунктів, де проживають етнічні угорці пофарбовані в кольори державного волога Угорщини.

Водночас, в СБУ пояснили, що подібні ілюстрації можна розцінювати як посягання на територіальну цілісність нашої країни, що може спричинити за собою сепаратистські настрої в регіоні.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*