Новий голова Управління державної охорони України двічі був судимий

telegraf.com.ua

Новий керівник Управління державної охорони Олексій Оцерклевич має дві судимості, одна з яких за нестатутні відносини в армії України.

Так, ще у 2011 році новий глава УДО наказав військовослужбовцю бігати по плацу з гирею. Боєць не впорався з важкою ношею та впустив її, в результаті чого зламав ногу. Повідомлялося, що за даним фактом військовою прокуратурою було порушено кримінальне провадження. Пізніше справу передали до суду, проте офіцера засудили лише до дворічного випробувального терміну.

Перед цим у 2009 році Оцерклевич також був судимий. Відомо, що тоді суд Київського гарнізону прийняв рішення про введення службових обмежень для Оцерклевича на термін в 1,5 року. Крім цього, він повинен був виплатити штраф на суму в 15 % від грошового забезпечення. При цьому, не відомо по якому саме злочину було винесено це рішення.

Крім цього, є відомості, що у 2015 році в Службі безпеки України відмовили Оцерклевичу у доступі до державної таємниці, оскільки той був судимий. Однак тепер офіцер, який має 2 судимості, очолює Управління державної охорони.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*