Зеленський відчитав спікера Парубія за бездіяльність Верховної Ради

President.gov.ua

Голова України Володимир Зеленський у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» опублікував запис, в якому дорікнув голові парламенту Парубію в тому, що він не виконує свою роботу.

Так, голова держави нагадав, що нинішній склад парламенту повинен продовжувати виконувати свої функції до тих пір, поки не відбудеться засідання парламентаріїв нового скликання, однак нинішні депутати вже вирішили піти на канікули.

Політик звернув увагу на те, що тільки за один день функціонування Ради громадяни нашої країни, які платять податки, витрачають 13 мільйонів 300 тисяч гривень. Коли Парубій відмовився проводити засідання чинної Ради, він не просто самоусунувся від роботи на користь держави, але й проявив злочинну бездіяльність, яка обійшлася бюджету країни в 700 мільйонів гривень.

President.gov.ua

Поряд з цим, лідер підкреслив важливість розгляду проекту закону, що регламентує діяльність Вищого антикорупційного суду, законопроекти, що передбачають відстрочку відповідальності для власників машин з єврономерами, а також питання про повернення до закону положень про протиправне збагачення.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*