Загиблий чотири роки тому Кузьма Скрябін отримав штраф від податкової України

kinopoisk.ru

Олексій Мочанов, волонтер та гонщик, повідомив у своєму профілі у соціальній мережі «Фейсбук» про те, що загиблому у 2015 році музичному виконавцю під псевдонімом Кузьма Скрябін (справжнє ім’я Андрій Кузьменко) з податкової надійшло повідомлення про штраф, розмір якого становить 1 613 грн.

Мочанов написав, що 3 липня поточного року з Державної фіскальної служби Андрію Кузьменко надіслали повідомлення про штраф, та це сталося через 4,5 роки після того, як музичний виконавець загинув у дорожньо-транспортній пригоді. Волонтер зазначив, що він сплатить штраф, щоб Україні не була завдана шкода через його несплату, а також, щоб на Андрієві Кузьменко не висів борг, який може колись не було сплачено.

sobytiya.net

Олексій Мочанов також додав, що якщо представники ГФС читають це повідомлення, тоді нехай вони в особистих повідомленнях повідомлять Олексія, як він може здійснити оплату цих 1613 гривень 35 копійок. Також він попросив знайти ту неосудну людину, яка відправила штраф на адресу загиблого в 2015 році Кузьми Скрябіна.

Нагадаємо, що на Київщині між двома населеними пунктами поставлять пам’ятник відомому музичному виконавцю Кузьмі Скрябіну.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*