Молдова може об’єднатися з Румунією, — прем’єр-міністр Санду

prime.md

Німецька «Deutsche Welle» інформує про те, що Майя Санду, голова уряду Молдови, у ході прес-конференції, що проходила у Берліні, відповіла на питання стосовно можливого об’єднання Румунії та Республіки Молдови.

Таким чином, у процесі проведення прес-конференції у Німеччині журналісти запитали прем’єр-міністра Молдови, чи реально об’єднання Румунії та Молдови.

За словами Майї Санду, є значна частина населення Республіки Молдови, яка згідно з опитуваннями становить близько 25% від усіх жителів, що виступає за об’єднання з Румунією. Також цієї частини Молдови властиво вимагати здійснення даного об’єднання.

prime.md

Голова уряду зазначила, що існує низка політичних партій, які працюють у даному напрямку, при цьому запевняючи, що лише об’єднання 2-х держав зможе ґрунтовно змінити ситуацію у Молдові у кращу сторону. Однак прем’єр-міністр додала, що у країні розуміють, що прийняття рішення з приводу об’єднання з Румунією має бути вирішено усіма жителями Молдови за допомогою референдуму. А політичні сили в цьому питанні позбавлені влади.

Нагадаємо, що прем’єр-міністр Молдови відвідала столицю Федеративної Республіки Німеччини 16 липня.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*