Глава Держбюро розслідувань України розповів про дві резонансні справи

gordonua.com

Роман Труба, голова Державного бюро розслідувань, повідомив, що працівники ДБР розслідують кілька справ, в яких фігурують парламентарії та особи, що займають високі посади. Про це було повідомлено у процесі засідання Національної ради з питань антикорупційної політики, яке проходило 18 липня у столиці України.

За словами Романа Труби, одна зі справ відноситься до порядку закупівлі танкових двигунів. Відзначається, що у ході поточного тижня правоохоронним органом були проведені обшуки на бронетанкових заводах, внаслідок чого з’явилися питання стосовно відповідності законам та наявності підстав при закупівлі танкових двигунів. У даній справі Труба припустив, що внаслідок проведення експертних оцінок будуть виявлені багатомільйонні збитки.

gordonua.com

Друга справа, анонсована головою Держбюро розслідувань, має відношення до зловживань у сфері фінансів. Роман Труба повідомив, що у ДБР є дані стосовно розкрадань та зловживань у процесі відчуження та покупки держоблігацій. Згідно з попередньою інформацією, загальна сума збитків, завданих державі, налічує десятки мільйонів доларів, а особами, які причетні до даного виробництва, є нардепи Верховної Ради України.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*