Реалії України: сьогодні говорять не українською мовою, а на монодіалекті

crisis.in.ua

Андрій Дмитрук, письменник та тележурналіст, в ефірі програми під назвою «Право на голос» на телеканалі «Голос TV» висловив свою думку про те, що у закон про державну мову необхідно внести поправки, що відповідають поняттю прав та свобод людини.

Письменник зазначив, що даний законодавчий акт є дискримінаційним, а на даний момент існує надія на те, що нове керівництво держави внесе у нього поправки, які будуть відповідати поняттю прав та свобод людини.

Дмитрук вважає, що у разі насильницького насадження закону про мову — Майдани й поруч не будуть стояти з процесами, що охоплять державу. Хоча письменник зазначив безумовність застосування державної мови в усіх сферах держави, проте його турбують дані законом практично рівні права з англійською мовою. А англійська, у свою чергу, не має нічого спільного з нашою цивілізаційною спільністю та групою слов’янських мов. Дмитрук заявив, що з впровадженням англійської будуть поступово розмиватися мови місцевих культур.

На думку письменника, питання про мову є питанням геополітичним та питанням цивілізаційної приналежності нашої держави. Адже з огляду на курс України до Північноатлантичного альянсу, держави входили у цю міжнародну організацію зі своєю мовою, у тому числі Індія, яка увійшла з 24 мовами та Болівія з 37 мовами.

crisis.in.ua

Андрій Дмитрук також зазначив, що у нашій державі функціонує не чиста українська, а монодіалект, який використовується у Канаді. Згідно з інформацією, шаблони мови монодіалекту взяті з нечисленної області нашої держави, в якій зазначаються сильні антиросійські настрої. Тому даний законодавчий акт у першу чергу задуманий як антиросійський.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*