На батьківщину корів доїти: польський пан кинувся з кулаками на українських гастарбайтерів

inshaua.com

У Facebook з’явилося відео, на якому показано, як у кількох українських заробітчан в Польщі виник конфлікт з їх роботодавцем. В прикріпленому до відео повідомленні адміністратор групи вказав, що тема неприйнятного ставлення польських роботодавців до трудових мігрантів з України давно потребує публічного обговорення.

На відеозаписі видно, як на поле з теплицями, де працювали українці, прийшов господар і почав кричати на робітників, вимагаючи припинити знімати його на телефон. Відзначається, що між українцями та їх роботодавцем напередодні, швидше за все, сталася сварка, тому на поле господар прийшов уже агресивно налаштованим. Українка спробувала зняти те, що відбувалося на телефон, проте роботодавець вибив його з рук й вимагав, аби вона негайно повернулася до роботи.

Під відео відразу з’явилися коментарі, в яких люди називають поведінку поляка неадекватною. Деяким й зовсім здалося, що він поводився до українців як пан. На думку користувачів, українці заслуговують шанобливого ставлення хоча б тому, що «піднімають польську економіку».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*