Українець відвів у компанії Microsoft 10 мільйонів доларів

www.twiit.club

Українець Володимир Кващук, який займався в корпорації Microsoft тестуванням, був спійманий на розтраті 10 мільйонів доларів США. Про це повідомляє Інтернетвидання The Register.

Як стало відомо, співробітник корпорації займався QA-тестуванням, і мав можливість здійснювати безкоштовні покупки онлайн, користуючись дисконтними картами. Замість «матеріальних» товарів українець купував подарункові карти з метою реалізації стороннім особам.

Корпорація помітила різке зростання застосування своїх подарункових карт, і відреагувала на це проведенням внутрішнього розслідування. Пізніше Microsoft змушена була звернутися за допомогою для викриття зловмисника до Податкового управління Сполучених Штатів та Секретної служби.

Ланцюжок акаунтів і гаманців електронних платіжних систем вивів розслідування на українського співробітника корпорації. Значну частину привласнених коштів він витратив на електромобіль Tesla і віллу, розташовану на узбережжі озера.

www.twiit.club

Якщо вина Володимира Кващук буде доведена судом, йому загрожує до двадцяти років позбавлення волі та штраф у 250 тисяч доларів США.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*