Порошенко зганьбив Україну на засіданні Європарламенту

shock.ee

Голова політичної сили «Європейська солідарність» та колишній президент України Петро Порошенко ще 07.07.19. відправився в Страсбург для зустрічі з новими європейськими парламентаріями та з низкою інших політиків. Водночас, жителі нашої країни вважають, що поїздка екс-президента обернулася для України справжньою ганьбою.

Необхідно підкреслити, що того ж дня колишній лідер нашої країни повинен був з’явитися для допиту в Держбюро розслідувань. У прес-центрі очолюваної Порошенко «Європейської солідарності» повідомили, що політик не з’явиться на допит у справі про приховування податків від продажу «Кузні на Рибальському», оскільки повинен бути присутнім на засіданні Європейського парламенту. Водночас, за даними преси, екс-президент України не був запрошений на даний захід.

shock.ee

Всупереч тому, що Порошенко з’явився на засідання Європарламенту без запрошення, йому все ж знайшли місце. Так, в мережах публікують фотографії, де видно, що колишнього лідера нашої країни не пустили в зал засідань, але посадили його на гальорці.

При цьому, користувачі соцмереж обурені поведінкою колишнього президента, деякі висловили припущення, що так Порошенко хотів сховатися від правосуддя.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*