Мобільні казарми для проживання військових України будуть взяті на баланс ЗСУ

politeka.net

Президент України Зеленський та голова Міністерства оборони Полторак провели презентацію нових експериментальних модулів, які призначені для проживання бійців Збройних сил в польових умовах.

У прес-центрі президента повідомили, що Зеленський та Полторак презентували три варіанти модулів, в яких можуть проживати четверо та шестеро службовців. Модулі оснащені санвузлами, ліжками, шафами, а також усіма іншими умовами, які потрібні для проживання військовим.

Крім того, були презентовані та модулі санітарно-технічного призначення, в яких розміщені душові, туалети, пральні машини та інша техніка. У модулях також є кондиціонери, а опалюються вони за допомогою електрогенератора.

politeka.net

Також повідомляється, що модулі для проживання будуть оснащуватися всім необхідним для комфортного проживання військовослужбовців. Над даним проектом працювали військові, які були в зоні Антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил. Крім цього, комплекція модуля може змінюватися, якщо з’явиться небезпека для життя військовослужбовців.

Такі модулі планують протестувати в зоні Операції об’єднаних сил.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*