Провайдери України розблокували заборонені сайти Росії

timenews.in.ua

Низка інтернет-провайдерів з України розблокували доступ до сайтів Російської Федерації, серед них соцмережа «ВКонтакте» та низка інформаційних ресурсів.

Варто відзначити, що провайдерами, які відкрили доступ до російських сайтів виявилися «Воля», «Домонет», а також «Dream line».

Журналісти інформаційного агентства «РИА Новости» перевірили зазначені відомості, однак зайти на російські сайти при використанні даних провайдерів у них не вийшло. Водночас, низка українських користувачів також стали повідомляти, що у них з’явився доступ до сайтів РФ, але інші користувачі наполягали, що у них сайти, як й раніше заблоковані.

Представники служби підтримки зазначених провайдерів розповіли, що не порушують законодавство України та доступ до зазначених сайтів не відкривають. Водночас, вони пообіцяли знайти причину розблокування російських сайтів у окремих користувачів.

timenews.in.ua

Необхідно нагадати, що в 2017 році Петро Порошенко, перебуваючи на посаді президента, прийняв укази про обмеження доступу українцям до низки російських інформаційних ресурсів та соціальних мереж. Дане рішення було прийнято в якості нових санкцій проти РФ.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*