Скандальний Свинарчук (Гладковський) поїхав, але обіцяв повернутися в Україну

akcenty.com.ua

Українська автомобілебудівна корпорація «Богдан Моторс» опублікувала повідомлення, в якому зазначається, що Олег Гладковський, голова компанії та екс-заступник секретаря Ради нацбезпеки та оборони, виїхав за межі України, однак пообіцяв після повернення прийти на допит у Національне антикорупційне бюро.

Повідомлення корпорації свідчить про те, що через перебування за межами України, з метою запобігання будь-яких пліток, Олег Гладковський повідомляє, що він не зможе з’явитися 19 липня на допит у НАБУ. А співробітники антикорупційного органу поінформовані певним законом способом. Також було відзначено, що після повернення у країну голова корпорації відвідає детектива Національного антикорупційного бюро.

Згідно з інформацією, у повідомленні не було вказано, де саме знаходиться Гладковський, а також не повідомлена дата його прибуття в Україну.

akcenty.com.ua

Також прес-служба НАБУ поінформувала про те, що співробітники правоохоронного органу під керівництвом Спеціалізованої антикорупційної прокуратури проводять обшуки у будівлях ВАТ «Автомобільна Компанія «Богдан Моторс». Відповідно до даних, обшуки санкціоновані у рамках розслідування розтрати держмайна в особливо великих розмірах посадовими особами Міноборони та Генштабу Збройних сил у період з 2015 по 2018 роки.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*