Офіс Президента України запропонував віддати пріоритетні дороги інвесторам

allkharkov.ua

Заступник керівника Офісу президента України Олексій Гончарук повідомив, що на даний момент є два проекти, які дозволять отримати необхідне фінансування для будівництва пріоритетних доріг. За словами Гончарука, завдяки розв’язанню проблеми з невиплатою акцизу й залученню іноземних інвестицій в Україні з’явиться можливість почати будівництво доріг паралельно з запуском реформ в даній галузі.

За словами президента України Володимира Зеленського, який 19 липня підписав указ про необхідність підвищення якості автомобільних доріг, якщо почати з реформ, то держава просто витратить гроші та час. Саме він виступив з ініціативою того, аби віддати будівництво пріоритетних доріг під керівництво провідних європейських компаній, а паралельно впроваджувати реформи.

allkharkov.ua

В Офісі президента зазначили, що основним джерелом фінансування виступить Дорожній фонд, але оскільки його коштів недостатньо для реалізації всіх проектів, то планується залучення додаткового фінансування. По-перше, очікується надходження 1 млрд доларів від акцизу з продажу пального. Ще один мільярд доларів готові надати іноземні партнери.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*