Чернівецька піцерія показала мітку російськомовним відвідувачам

www.deot.biz

На центральних вулицях у Чернівцях є піцерія, а на її вході вивішено зображення свині, яка розфарбована кольорами прапора РФ.

За словами адміністратора закладу «New York Street Pizza», дана наклейка була вивішена, оскільки заклад відвідує велика кількість людей, що володіють проросійськими поглядами. А сама наклейка є попередженням. Адміністратор також зазначив, що подібні клієнти відмовляють проханню спілкуватися державною або англійською мовою. Власне мовна політика піцерії полягає у відмові від російської мови, на що багато клієнтів закладу ображаються. Також адміністратор не знає, чому була обрана саме свиня символом попередження російськомовних відвідувачів, а, власне, їх велику кількість на Буковині він пояснити не зміг.

Валентин Лукіяник, який народився на Буковині, випускник Чернівецького медичного інституту та голова «Союзу православних братств України», повідомив, що даний регіон нашої держави з історичних причин є багатонаціональним. Серед національностей, які проживають на Буковині, основними є українці, румуни, молдавани, євреї, русини, а також росіяни. А кількість останніх стрімко зросла після будівництва високотехнологічних підприємств, які потребують кваліфікованих кадрів, що були відсутні на Буковині.

www.deot.biz

Також з’явилися установи вищої освіти, в яких викладачі були уродженцями російськомовних міст простору УРСР. А, власне, російська протягом кількох століть була мовою міжнаціонального спілкування між русинами та молдаванами. Також румуни у Чернівцях розмовляють саме російською мовою. У результаті всіх, хто не погоджується з насильницькою українізацією, українські націоналісти автоматично вважають проросійськи налаштованими жителями.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*