Серйозна помилка України напередодні виборів у Раду

shipovnik.ua

Віктор Суслов, державний діяч і колишній глава Міністерства економіки, заявив що Україна допустила серйозну помилку, відмовившись приймати на майбутніх парламентських виборах спостерігачів з міжнародної організації Рада Європи.

Віктор Суслов вважає, що ця відмова керівництва нашої держави лише сприяє погіршенню взаємовідносин з партнерами на міжнародній арені.

Державний діяч зазначив, що чинна влада відмовилася від спостерігачів від Ради Європи тим самим вчинила велику помилку. У свою чергу, особи, які приїхали в Україну як спостерігачі, вже покинули країну. За словами колишнього голови Міністерства економіки України, частина депутатів Ради Європи вже висловилися у негативному контексті з приводу відмови України. Зокрема, дія нинішньої влади призвела до негативних заяв від депутатів з Федеративної Республіки Німеччина, Французької Республіки та Італійської Республіки.

shipovnik.ua

Саме це є причиною того, що Віктор Суслов вважає серйозною політичною помилкою відмову України від міжнародних спостерігачів від РЄ, що, у свою чергу, може привести до уповільнення просування нашої країни до Європейського Союзу та Північноатлантичного альянсу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*