Китай готовий вкластися в розробку газових родовищ України

Politeka.net

У прес-службі президента України повідомили, що 19 липня в рамках зустрічі між головою держави Володимиром Зеленським та інвесторами з Китайської Народної Республіки обговорювалися питання взаємного співробітництва, зокрема щодо реалізації спільних проектів. Відзначається, що представники китайського бізнесу висловили готовність надати фінансову підтримку проектам у сфері сільського господарства, енергоефективності, а також інфраструктури.

За підсумками зустрічі сторони склали перелік проектів, які планують реалізувати спільними зусиллями в найближчому майбутньому. Відомо, що їх інвестиційний потенціал оцінюється майже в 10 млрд доларів.

Politeka.net

За словами Зеленського, на даний момент одна з пріоритетних задач України – це створення сприятливого інвестиційного клімату. Він підкреслив, що для забезпечення надійного рівня захисту іноземних інвестицій, необхідно сформувати новий склад парламенту й уряд, а також запустити Вищий антикорупційний суд. Зеленський підкреслив, що як тільки інвестори будуть захищені від впливу з боку правоохоронних органів, в економіці України відбудуться позитивні зрушення.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*