Глава МЗС України Клімкін заявив, що російський додаток “FaceApp” не можна використовувати

Fakty.ua

Павло Клімкін, який обіймає посаду голови Міністерства закордонних справ, прокоментував у своєму профілі у соціальній мережі «Twitter» небезпеку, яка виникає при використанні мобільного додатка під назвою «FaceApp». За словами державного діяча, даний додаток не можна використовувати, на що вказують дискусії у світовій спільноті.

Голова зовнішньополітичного відомства написав, що на даний момент світова спільнота обговорює можливу небезпеку, що виникає при використанні програми під назвою «FaceApp». Політик зазначив, що він не бажає побачити себе старше, ніж є на сьогодні. На його думку, все повинно йти природним шляхом.

Також Клімкін, посилаючись на дискусії світової спільноти, заявив, що цей додаток використовувати не можна, також, українці повинні бути самодостатніми.

Fakty.ua

Раніше повідомлялося про те, що компанія РФ «Wireless Lab» володіє додатком «FaceApp». У свою чергу експерти з інших держав відзначають, що воно можливо несе ризики розголошення персональних даних, про що свідчать деякі факти. Згідно з інформацією, політика конфіденційності вказує на те, що гарантію безпеки особистої інформації додаток не дає. А фото, яка завантажується для його подальшої обробки, відправляється у хмару, звідки може потрапити куди завгодно.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*