Безчестя українських силовиків або хто вбив Павла Шеремета

komtv.org

20 липня в Києві люди зібралися для того, аби вшанувати пам’ять журналіста Павла Шеремета, який загинув у 2016 році, а подробиці його смерті досі не встановлені. Акцію назвали «Хто вбив Павла? Три роки без відповіді», нагадуючи про те, що розслідування загибелі журналіста за три роки так і не зрушило з мертвої точки.

За словами головного редактора «Української Правди» Севгіль Мусаєвої, ситуація може змінитися тільки після того, як буде сформований новий склад парламенту. На думку Мусаєвої, перше, що вони повинні зробити, це звільнити чиновників, відповідальних за умисне затягування розслідування вбивства Шеремета. Вона додала, що міністр внутрішніх справ, генпрокурор та голова Нацполіції, які протягом трьох років не можуть розкрити такий злочин, наочно продемонстрували свою некомпетентність.

komtv.org

Нагадаємо, що журналіст Павло Шеремет загинув в результаті вибуху машини. Незабаром було оголошено про початок розслідування, проте з моменту смерті Шеремета Генпрокуратура не надала жодного звіту про хід проведення розслідування. Більш того, за три роки так і не був встановлений жоден підозрюваний у справі Шеремета.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*