На Україну, в обхід митниці, намагалися провести 98 старовинних картин

Newsone.ua

Прес-служба Державної фіскальної служби інформує про те, що з Французької Республіки намагалися доставити в Україну в обхід митниці близько 98 старовинних картин українському громадянину родом з Франції.

Повідомляється, що службовці Київської митниці виявили картини у вантажівці, яка приїхала з Франції. Дані полотна були заховані серед дерев’яних рам, а одна з картин написана у 1842 році.

Відзначається, що одержувачем творів мистецтва є уродженець Французької Республіки, який отримав кілька років тому громадянство нашої держави. Однак на даний момент він поки не з’явився у митні органи.

Згідно з інформацією, на сьогодні мистецтва розташовуються у межах зони митного контролю, а з метою встановлення їх культурної, а також матеріальної цінності — буде проведена фахівцями експертиза. Після того, як будуть завершені усі митні формальності, співробітники митниці складуть протокол стосовно порушення правил митниці.

Newsone.ua

Відповідно до даних, правоохоронці вбачають у діях осіб, які є організаторами даної афери, ознаки транспортування з приховуванням від митного контролю, що передбачає стаття 483 Митного кодексу України. В запобіжний захід за дане правопорушення може бути накладено штраф, розмір якого складе 100% вартості товару, а також його конфіскація.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*