Міністр молоді та спорту України: я не можу залишити крісло міністра, просто не можу

ukropnews24.com

Глава міністерства спорту та молоді України Ігор Жданов у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» опублікував запис про те, що не має наміру залишати свій пост за власним бажанням. Він розповів, що до нього звернулися кореспонденти та попросили прокоментувати заяви голови держави Зеленського про його подальше перебування на посаді голови відомства.

Так, міністр зазначив, що абсолютно очевидно, що після того, як пройдуть вибори в Раду, сформується нова коаліція, від якої й залежатиме склад нового уряду. Голова держави та його політсила «Слуга народу» зможуть показати українцям наскільки вони відповідають своїй програмі та як виконують обіцянки. Суспільству ж залишиться дати оцінку ефективності функціонування нової влади.

Жданов повідомив, що не писав заяву про звільнення з поста, тому має намір працювати до того моменту, поки не сформується новий уряд, відповідно до Конституції та законів нашої країни.

ukropnews24.com

Також він зазначив, що єдиним його проханням є збереження відомства та його співробітників. Необхідно продовжувати всі ті кроки, яких вдалося досягти міністерству в останні п’ять років.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*