«Липові» безробітні можуть втратити субсидії

фото: yuristland.ru

З 1 травня в Україні набули чинності нові правила надання субсидій.

Згідно нововведень, для рішення комісії про надання субсидії потрібен акт обстеження матеріально-побутових умов проживання. Такий документ буде оформлений соціальними інспекторами після виїзду на місце проживання.

У Мінсоцполітиці зазначили, що інспектор зобов’язаний заповнити акт матеріально-побутових умов, який буде містити інформацію щодо побутового стану житла, наявності дорогої побутової техніки, телевізора, пральної машини та мікрохвильовки, якщо їх вартість перевищує 10 прожиткових мінімумів.

Гендиректор Директорату сім’ї та соцпідтримки населення Мінсоцполітики Віталій Музиченко зазначив, що інспектор має право уточнювати у громадян вартість дорогої техніки та джерела придбання.

Якщо перевіряємо особа, надасть всі докази того, що під час придбання техніки у неї були необхідні доходи, комісія відзначить, що дані побутові прилади не впливають на матеріальне становище громадянина на даний період часу.

У разі відсутності обґрунтованої інформації, громадянин може отримати відмову в субсидії.

Віталій Музиченко уточнив, що українці, які мають право на житлову пільгу на загальних підставах, не потраплятимуть під перевірку соціальних інспекторів.

Таким чином, з введенням нового підходу «липові» безробітні, власники житла з великою площею та власники нових автомобілів незабаром втратять пільги.

 

 

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*