Лукашенко оголосив амністію в Білорусі: свободу отримають тисячі засуджених

vitebsk.info

Олександр Лукашенко, голова Республіки Білорусь, здійснив підписання законодавчого акту про амністію, яка присвячена 75-й річниці визволення держави від німецько-фашистських загарбників.

Прес-служба президента поінформувала, що будуть звільнені від кримінального покарання близько 6 тисяч осіб, з-поміж яких 2 тисячі перебувають у місцях позбавлення волі. Згідно з інформацією, під дану амністію будуть підлягати ті люди, які вчинили злочини, що не належать до групи тяжких та особливо тяжких. Амністією будуть звільнена низка осіб, серед яких — вагітні жінки, особи, які не досягли неповноліття. Також до амністії відносяться самотні чоловіки, які є батьками дітей, що не досягли 18-річного віку.

У повідомленні прес-служби зазначається, що можуть бути звільнені люди пенсійного віку, інваліди, які мають I та II групу, ветерани бойових дій, хворі на онкологію, особи, які отримали поранення у рамках здійснення службової діяльності або проходження служби, а також потерпілі внаслідок аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

vitebsk.info

Відзначається, що дана амністія не поширюється на осіб, які вчинили злочини, що характеризуються високим ступенем суспільної небезпечності. Серед таких злочинів — вбивство, корупція, тероризм, масові заворушення тощо.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*