Народні депутати України — допит в поліції? Це не для нас!

cg.oblast.online

Українські парламентарії Олександр Пономарьов та Сергій Валентіров, які були викликані на допит як свідки у контексті виробництва про вбивство Віталія Олешка, не з’явилися на процесуальну дію.

В’ячеслав Аброськін, перший заступник голови Нацполіції, заявив, що нардепи відмовилися від участі у допиті.

За словами заступника голови, адвокат, що представляє інтереси парламентаріїв — Євген Озюменко подзвонив та поінформував про те, що через участь у передвиборній кампанії кандидати на майбутніх парламентських виборах не зможуть прийти на допит.

Нагадаємо, що раніше Національна поліція викликала Олександра Пономарьова, нардепа Верховної Ради України VII та VIII скликань, на процесуальну дію у контексті виробництва про вбивство Віталія Олешко, який брав участь у бойових діях на Донбасі. Пізніше з’явилася інформація про те, що на допит також був викликаний Сергій Валентіров.

cg.oblast.online

Згідно з інформацією, Віталій Олешко, що володів позивним «Сармат», був убитий у липні минулого року 2-ма пострілами у спину у місті Бердянськ біля готелю, яким володіла його родина. Співробітники правоохоронних органів здійснили затримання 4-х підозрюваних виконавців, а також трьох організаторів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*