Зустріч зі знаменитою французькою актрисою в Одесі зібрала повний зал глядачів

ivasi.news

В Одесі на зустріч з актрисою з Франції Катрін Деньов зібралося близько півтори тисячі осіб. Сама зустріч пройшла в Одеському академічному театрі музичної комедії. Варто відзначити, що спочатку зустріч зі знаменитістю повинна була проводитися в іншому місці.

Місце заходу було змінено, оскільки бажання зустрітися із зіркою виявило занадто багато людей. В ході зустрічі актриса розповіла про свою кар’єру та деякі відомості зі свого приватного життя. Так, знаменитість розповіла, що дитинство у неї було таке ж як в інших дітей. Оскільки вона жила в багатодітній родині, то її мати часто та багато працювала.

Деньов розповіла, що українське місто Одеса залишило їй масу позитивних вражень. Найбільше їй сподобалася атмосфера міста, значна чисельність дерев та архітектура. Також вона підкреслила, що рада тому, що знаходиться в нашій країні.

ivasi.news

Водночас, знаменитість розповіла, що любить працювати на городі. Деньов багато чула про якість наших помідорів та заявила, що хоче відвезти з собою до Франції насіння помідорів з нашої країни.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*