УЄФА винесла покарання Україні за поведінку фанатів під час футбольного матчу з Сербією

allspr.pro

Офіційний сайт спортивної організації «Союз європейських футбольних асоціацій» (УЄФА) інформує про те, що організація винесла покарання Української асоціації футболу за те, що вболівальники у процесі матчу відбору Євро-2020 Україна-Сербія, який проходив у місті Львів, поводилися неналежним чином.

Згідно з інформацією, Комітет УЄФА, що спеціалізується на контролі етики та дисципліни, висунув УАФ звинувачення стосовно порушення чотирьох пунктів.

Відзначається, що був зафіксований той факт, що у процесі матчу української та сербської збірної, який проходив на футбольному стадіоні під назвою «Арена Львів» 7 червня, вболівальники запалювали піротехнічні факели — фаєри, кидали різні предмети у напрямку футбольного поля, використовували лазерні указки, а також перешкоджали рух на проходах та сходах.

allspr.pro

Повідомляється, що внаслідок винесеного УЄФА покарання УАФ буде змушена заплатити штраф, розмір якого становить 15 тисяч євро. Відповідно до даних, зазначена сума була винесена лише за порушення 2-х пунктів, серед яких блокування проходів та запалювання фаєрів. За іншими звинуваченнями справу закрили.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*