Партія «Слуга народу» вказала на майбутнього спікера Верховної Ради

zelenskiy.site

Джерела, які близькі до виборчого штабу політичної сили «Слуга народу», повідомили про те, що пріоритетною кандидатурою на пост голови парламенту України у його новому складі є Дмитро Разумков, лідер політичної партії Володимира Зеленського.

Згідно зі словами джерела, Разумков заслуговує на дану посаду, оскільки вся організаційна робота президентської кампанії нинішнього голови держави була на ньому. Саме тому його кандидатура розглядається як пріоритетна.

Олександр Корнієнко, голова передвиборчого штабу політсили «Слуга народу», зазначив, що у партії є принцип, якій полягає у тому, щоб не робити посад до оголошення перемоги. За словами Корнієнка, робота Дмитра Разумкова не розчарувала ні на виборах президента, ні у процесі підготовки до виборів до Верховної Ради України.

zelenskiy.site

Голова штабу повідомив, що після проведення виборів буде прийматися рішення про призначення спікера парламенту. Але попри все, сам Корнієнко може схарактеризувати Разумкова лише з хорошого боку. А у разі, якщо парламентарії довірять даній кандидатурі пост голови, він зможе організувати роботу Ради.

Згідно з інформацією, Дмитро Разумков займає перше місце у списку політичної сили на парламентських виборах.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*