У Ватикані відкрили оссуарії в пошуках зниклих останків

girnyk.dn.ua

В цю суботу 20.07.19 експерти-криміналісти в рамках слідчих дій у справі про зниклу в 1983 році дівчину, отримали кістки з 2-х оссуаріїв.

Після того, як влада Ватикану отримали анонімний лист, було прийнято рішення про відкриття 2-х гробниць на одному з невеликих кладовищ. Дані гробниці були відкриті на початку поточного місяця, в них розраховували знайти останки Емануели Орланді, яка була дочкою одного з службовців Ватикану.

Однак, експерти виявили, що у відкритих гробницях нічого не було, навіть останків двох німецьких принцес 19 століття, яких там ховали. В результаті додаткових пошукових робіт були виявлені ще 2 оссуарії, які розташовувалися під тротуаром в районі одного з місцевих коледжів. Дані оссуарії були заховані за люком.

girnyk.dn.ua

Церковні чиновники припустили, що останки двох німецьких принцес, які померли в 19 столітті, могли переміщатися в рамках робіт на кладовище, після чого їх не повернули на попереднє місце поховання.

У Ватикані заявили про те, що на даний момент невідомо, чиї останки були витягнуті зі знайдених оссуаріїв, на даний момент витягнуті кістки вивчаються для проведення ідентифікації.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*