Вибори України стартували з порушенням закону

my.ua

Сьогодні 21 липня почалися вибори до законодавчого органу. О 08:00 ранку по всій країні відкрилися виборчі дільниці, де українці обиратимуть народних обранців на найближчі п’ять років.

У місті Бахмут Донецької області вже зафіксовано першу спробу фальсифікації, повідомляє Інтернет-видання «Українська правда». Члени виборчої комісії на місцевій ділянці підписали бланки протоколів, які були не заповнені. Порушники виборчого процесу отримали можливість вписати в зручний момент потрібного кандидата чи політичну партію.

Вибори до Верховної Ради проводяться по виборчій змішаній системі. За мажоритарною системою будуть обрані 199 кандидатів, за пропорційною системою обиратимуться політсили з закритими списками.

Виборець на своїй ділянці отримує два бюлетені, з партійним списком і «мажоритарниками». Якщо громадянин України змінив місце свого голосування, він отримує тільки бюлетень з партійним списком.

За вибір українців змагаються двадцять дві політичних партії, 2 тисячі 476 кандидатів з партійних списків, і 3085 кандидатів по мажоритарних округах.

my.ua

Моніторингом дня парламентських виборів займеться 1 тисячу 719 спостерігачів, з яких 117 представляють дванадцять іноземних держав.

Вибори до Верховної Ради проходять достроково у зв’язку з відповідним указом Володимира Зеленського, який підписав його одним з перших, пояснивши своє рішення низьким рівнем довіри населення до народних обранців парламенту 8 скликання.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*