Вистачить фальсифікацій на виборах у Лисичанську! – нардеп звернувся до МВС України

Comments.ua

У прямому ефірі телеканалу «Наш» кандидат в народні обранці Сергій Рибалка звернувся до голови держави та міністра внутрішніх справ. Політик зажадав від Зеленського та Авакова забезпечити волевиявлення виборців, стверджуючи, що в його окрузі з цим виникли труднощі.

За словами кандидата по 107 округу (Лисичанськ) на Луганщині, до нього звернулися зі скаргою на фальсифікацію підпису в документі, поданого в окружну виборчу комісію від іншого кандидата.

Рибалка підкреслив, що його виборчий округ є одним з найскандальніших, розповівши про появу на виборах трьох його однопрізвищників, активізації «молоді спортивної зовнішності» та спробах перешкоджати роботі виборчої команди нардепа.

Comments.ua

Політик пообіцяв, що він і його виборчий штаб разом із засобами масової інформації та спостерігачами простежить за виборами та підрахунком голосів.

Нагадаємо, що сьогодні 21 липня проходять вибори до Верховної Ради наступного скликання. Їхнє дострокове проведення обумовлене указом голови держави Володимира Зеленського, який пояснив своє рішення низьким рівнем довіри українців до нардепів парламенту восьмого скликання.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*