Працівники ритуальних служб Києва влаштували перестрілку із-за трупа

Newsone.ua

Представники поліції Київської області повідомили, що в Ірпені відбувся конфлікт між співробітниками конкурентних ритуальних служб, який закінчився перестрілкою. Відзначається, що приводом для інциденту стало тіло загиблого, оскільки представники компаній так і не змогли домовитися, хто його забере.

За словами співробітників поліції, все почалося з того, що співробітник однієї з ритуальних служб вдарив по обличчю іншого, і між ними зав’язалася бійка. Незабаром з’ясувалося, що один з присутніх мав при собі зброю. Він зробив кілька пострілів, в результаті чого один з учасників інциденту отримав вогнепальне поранення. На даний момент він знаходиться в лікарні, де медики надають йому необхідну допомогу. Крім того, в результаті інциденту постраждали ще три людини.

Newsone.ua

На даний момент чоловік, який стріляв з травматичної зброї, затриманий. Відносно його відкрито кримінальне провадження за фактом хуліганства з використанням зброї. У разі якщо вину чоловіка буде доведено, на нього очікує покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 3 до 7 років.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*