Міноборони України вирішив брати з випускників військових вишів гроші

ua.utro.news

Полковник юстиції Володимир Цицюра, голова відділу узагальнення судової практики, заступник начальника Північного територіального юридичного управління, у процесі брифінгу заявив про те, що Міністерство оборони має намір створити реєстр, в який буду входити всі випускники військових установ вищої освіти. Метою даного реєстру є контроль їх проходження служби. Але у разі відмови від продовження військової кар’єри, відомство пропонує ввести компенсацію, яку повинні будуть заплатити випускники.

За словами Володимира Цицюри, існує безліч випадків, коли випускники військових навчальних закладів, які не бажають продовжувати офіцерську службу, у судовому порядку виплачували компенсацію державі за витрачені кошти на їх навчання.

ua.utro.news

Цицюра відмітив, що вже існує ініціатива створення спеціального програмного забезпечення для всіх навчальних закладів Міноборони України, яке передбачає ведення контролю подальшого проходження служби. Ініціативною групою виступили офіцери Військового інституту Київського національного університету ім. Т. Шевченка.

Згідно з інформацією дана пропозиція була схвалена в оборонному відомстві, а на сьогодні триває розробка програми.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*