Один із замовників вбивства Гандзюк скуповує голоси для проходження до ВРУ

Ifex.org

Сторінка під ніком «Хто замовив Катю Гандзюк?» у соціальній мережі «Фейсбук» інформує про те, що правоохоронні органи, серед яких прокуратура та поліція, відмовляються реагувати на заяви місцевих жителів у Херсонській області про здійснення прямого підкупу голосів на виборах до Верховної Ради України.

У повідомленні йдеться про те, що 21 липня на Херсонщині на виборчій дільниці місцеві жителі спіймали жінку. Вона, у свою чергу, маючи при собі список, звіряла прізвища людей, які повинні віддати свій голос на користь кандидата Євгена Ріщука.

Згідно з інформацією, жінка була спіймана, факт здійснення протиправних дій було зафіксовано, також місцеві жителі викликали співробітників правоохоронних органів.

Ifex.org

Раніше на цій сторінці вже повідомлялося про те, що Євген Ріщук, який є одним із замовників вбивства Катерини Гандзюк, здійснює протиправну діяльність — скуповуючи голоси, з метою проходження до парламенту. Відповідно до даних на сторінці, дана особа побудувала масштабну сітку підкупу, а правоохоронці відмовляються реєструвати справи по заявах громадян, які стали свідками прямого підкупу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*