У Британії розгорається скандал через видачу віз багатим іноземцям пов’язаних з Кремлем

news.eurabota.ua

За даними журналістського розслідування, проведеного The Sunday Times та Dispatches Channel 4, через некоректну схему видачі віз, яку застосовує сьогодні МВС Великобританії, документ дозвільного характеру вдалося отримати багатьом заможним іноземцям з сумнівним минулим. Відзначається, що в цей список увійшли як відомі політики, так і бізнесмени, замішані в корупційних та політичних скандалах.

Журналістам вдалося знайти юридичних консультантів, які зізналися в тому, що сприяли іноземним особам в отриманні так званої «золотої візи». Вони заявили, що заможні іноземці виділяють на отримання «візи інвестора першого рівня» 2 млн фунтів, але оскільки у Великобританії не вимагають вносити зазначену суму до держбюджету, то отримавши документ дозвільного характеру іноземці забирають гроші назад.

news.eurabota.ua

За словами представників британських ЗМІ, які проводили розслідування, головна проблема в тому, що перевіркою інвесторів, охочих отримати «золоту візу», займаються некомпетентні люди. В результаті процедура набуває формальний характер.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*