На виборах у Львові бабуся спробувала з’їсти виборчі бюлетені

theworldnews.net

21 липня в день виборів у Львові на одній з виборчих дільниць стався інцидент за участю 94-річної жінки. За словами представників львівської філії КВУ, жінка повинна була голосувати вдома, проте в день виборів прийшла на дільницю й вимагала видати їй бюлетені для голосування. Скандал закінчився тим, що жінка порвала свої бюлетені й ледь ні з’їла їх.

У повідомленні зазначено, що жінка була внесена в список осіб, які з огляду на нездатність пересуватися самостійно, повинні голосувати вдома. Проте, як тільки виборча дільниця почала свою роботу, жінка прийшла й вимагала допустити її до голосування.

Проявлена наполегливість змусила членів виборчої комісії дозволити жінці голосувати на ділянці, однак передбачалося, що бюлетені вона вкине в переносний ящик. Жінку такий варіант не влаштував, однак конфлікт на якийсь час затих, оскільки вона заснула.

Після того, як за нею приїхали діти, конфлікт розгорівся з новою силою, й на цей раз жінка вирішила розірвати свої бюлетені та з’їсти їх. Членам комісії вдалося врятувати залишки виборчих бюлетенів, однак вони вважаються недійсними, оскільки були зіпсовані.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*