Естонія захищатиме українських заробітчан великими штрафами

znaj.ua

Національна телерадіомовна компанія Естонії «ERR» інформує про те, що Міністерство внутрішніх справ Естонії займається розробкою кількох поправок для внесення до законодавчих актів, які допоможуть захистити від нечесних роботодавців іноземних працівників з різних держав, зокрема з України.

Згідно з інформацією, деякі роботодавці досить часто урізують заробітну плату, яка щомісяця повинна налічувати не менше 1310 євро, або порушують правила реєстрації іноземних працівників.

Відзначається, що поправки передбачають накладення санкцій на нечесні фірми, проте поки знаходяться на стадії розробки та у дію ще не вступили. Таким чином, у разі якщо фірми порушать відповідні положення законодавчих актів стосовно іноземних працівників, вони будуть змушені заплатити великі штрафи, максимальний розмір яких складає 64 тисяч євро. Однак на даний момент конкретні порушення та штрафи за них поки не були оголошені.

Повідомляється, що керівництво Естонії має намір посилити контроль за компаніями. Зокрема на стадії, у ході якої відбувається розгляд прохань про видачу іноземним працівникам документів, які дозволяють працювати короткий період часу. На даний момент на ознайомлення з проханнями чиновництво витрачає 10 днів, а з початку вересня поточного року даний термін буде збільшений до 15 днів, що обумовлюється більшим ступенем ретельності вивчення клопотань.

znaj.ua

Відповідно до офіційних даних, на момент липня поточного року в Естонській Республіці близько 19 тисяч іноземних осіб отримали дозвіл на короткострокову роботу, з яких громадяни України становлять близько 80%.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*