У команді президента Зеленського придумали, що робити з телеканалами Медведчука

job-sbu.org

Олександр Ткаченко, кандидат у нардепи та генеральний директор «1+1», повідомив про те, що політсила «Слуга народу» збирається запропонувати законодавчо ввести заборону на володіння телевізійними каналами в Україні особам, які мають бізнес у Російській Федерації.

Згідно зі словами Ткаченка, ідея полягає у тому, щоб законодавчо заборонити особам, які мають бізнес на території РФ, та їх партнерам володіти загальнонаціональними телевізійними каналами та іншими ЗМІ.

Політтехнолог Микита Потураєв повідомив, що ідея поки деталізується, оскільки необхідно прописати все таким чином, щоб внаслідок одного судового розгляду вся праця не була зруйнована.

job-sbu.org

Політтехнолог нагадав, що за фактом низка телевізійних каналів, серед яких «112 Україна», «Newsone», а також «Zik» належать Тарасу Козаку, що є бізнес-партнером Віктора Медведчука. У свою чергу, Козак не володіє бізнесом у Російській Федерації. Подібні випадки змушують детально продумувати всі аспекти ідеї, яка дозволить не допустити різних обхідних шляхів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*