Підрахунок голосів: очікуваний тріумф «Слуги народу» та поразка Ляшка

dnpr.com.ua

На поточний момент Центральна виборча комісія опрацювала майже 43% голосів виборців, отримуючи та обробляючи протоколи.

Згідно з офіційною інформацією, що оновлюється в режимі реального часу, станом на 09.00 (за Київським часом) впевнено лідирує «Слуга народу», який отримав більше ніж 2 мільйонів 250 тисяч голосів українців (42,34%).

«Опозиційна платформа — За життя» отримала 679 тисяч голосів, або 12,78%, посівши друге місце.

На третій позиції розташувалася політсила колишнього президента Петра Порошенка: «Європейська солідарність» отримала 8,68%, або майже 462 тисячі голосів. Від політичної партії ексголови держави ненабагато відстає «Батьківщина», яка набрала 8,10% (430 тисяч 801 голос).

Новостворена політична партія «Голос» фронтмена і соліста «Океану Ельзи» проходить в парламент і замикає список політсил, які отримують депутатські мандати, отримавши 338 тисяч 74 галочки у виборчих бюлетенях, або 6,38%.

dnpr.com.ua

Верховна Рада наступного скликання залишається без «радикалів» Олега Ляшка, які набрали 3,87%. Також по ту сторону прохідного бар’єра залишилася «Сила і честь» з 3,75%, а також «Опоблок», який отримав лише 3,22%.

Позачергові вибори до законодавчого органу відбулися вчора 21 липня, відповідно до указу президента Володимира Зеленського, підписаного ним одним з перших після вступу на посаду.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*