Після виборів до Верховної Ради раптово зник Генпрокурор України Луценко

Theworldnews.net

На Facebook-сторінці юриста Андрія Портнова з’явилося повідомлення, в якому йдеться про раптове зникнення Генпрокурора України Юрія Луценка. За словами Портнова, відразу після того, як відбулися вибори до Верховної Ради, Луценко кудись зник і тепер його обов’язки виконує Дмитро Сторожук, який раніше обіймав посаду заступника Генпрокурора.

Повідомлення Портнова відразу викликало хвилю обговорення серед користувачів соцмережі. Українці почали висувати власні версії того, чому зник Луценко і куди він міг виїхати. Так, більшість написали, що Генпрокурор, швидше за все, взяв собі “раптову відпустку”, натякаючи на зв’язок між його зникненням і минулими напередодні виборами. Інші впевнені, що випадок Луценка – це лише «початок кінця» і незабаром почнуть «пропадати» інші представники колишньої політичної еліти.

Theworldnews.net

Один з користувачів написав, що бачив Луценка і його дружину на виборах, приблизно в обідній час. Багато хто переконаний, що Генпрокурору навряд чи вдасться втекти з країни, оскільки його зупинять співробітники прикордонної служби.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*