Іран заарештував 17 шпигунів ЦРУ і засудив до найвищої міри покарання

yrfv.org

Міжнародна телекомпанія «Al Jazeera» інформує про те, що голова контррозвідки у Міністерстві розвідки Ісламської Республіки Іран повідомив журналістам про успішну ліквідацію шпигунської мережі Центрального розвідувального управління США, яке здійснили агентства безпеки.

Згідно з інформацією, влада Ірану заарештувала 17 осіб, які працювали на ЦРУ. Деяких в’язнів засудили до найвищої міри покарання — смертної кари.

Голова контррозвідки зазначив, що осіб, які навмисно зрадили свою державу, передали суду. Частині заарештованих був обраний як запобіжний захід — тривалий термін ув’язнення, а деяких засудили до смертної кари.

Представник відомства заявив, що ніхто зі спійманих 17 осіб, які повинні були пройти складну підготовку, не добився успіху у процесі здійснення диверсійних завдань. Повідомляється, що завдання припускали збір даних на ядерних та військових об’єктах, де працювали шпигуни, проведення розвідувальних та технічних заходів, передачу, а також установку пристроїв моніторингу.

yrfv.org

Відзначається, що дана заява прозвучала після того, як вже на протязі декількох місяців загострилися напружені відносини між Америкою та Іраном. Поточну ситуацію зумовило рішення керівництва Сполучених Штатів розірвати ядерну угоду, а також відновити застосування санкцій економічного характеру проти Ірану.

Раніше повідомлялося про те, що навесні поточного року влада Ірану заявила про виявлення всередині держави та за її кордоном близько 290 шпигунів Центрального розвідувального управління Сполучених Штатів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*