Варіанти шляху розвитку України при новій Верховній Раді

whoswhos.org

Сергій Фурса, фінансовий аналітик, у зв’язку з виборами в країні розібрав невдачі попереднього парламенту, і зазначив варіанти розвитку подій при новому складі Ради. У своєму профілі в соцмережі «Фейсбук» він заявив про те, що головна проблема реформ останніх п’яти років полягає в тому, що безліч ініціатив не були підтримані Верховною Радою. Менше ніж 30% змін, запропонованих Кабінетом Міністрів, не знайшли підтримки в парламенті, тому темпи реформ знаходяться на низькому рівні.

Фахівець відзначив, що в період впровадження реформ Словацькою Республікою, які виявилися успішними, підтримка становила 90%. Велика частина запропонованих урядом ініціатив були підтримані в парламенті. В результаті Словаччина, яка перебувала на периферії, досить швидко досягла рівня сусідніх держав.

На думку Сергія Фурси, на даний момент в новому складі Верховної Ради з’явилася подібна можливість. Оскільки відсутні причини, за якими фракція глави держави не буде підтримувати ініціативи, запропоновані Кабміном. Необхідно лише з’ясувати, які зміни майбутній склад Кабінету Міністрів вважатиме потрібними. Тоді Україна і вибере свій шлях – або шлях Словацької Республіки, або шлях Боліваріанської Республіки Венесуела. Оскільки здійснювати обидва варіанти не можна. Хоча в обох державах влада була консолідованою, а також впроваджувала те, що хотіла.

whoswhos.org

Фахівець вважає, що потрібно зробити вибір між тим, щоб впроваджувати структурні реформи, і тим, щоб дарувати людям миттєву радість. Потрібно або ввести ринок на землю, або законодавчо дозволити громадянам старше 70-ти років не оплачувати комунальні послуги. Або забрати у правоохоронців можливість тиснути на бізнес з метою збагачення, або знизити вартість газу.

Згідно зі словами експерта, Україна повинна або увійти в історію, або в неї вляпатися.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*