Лукашенко: саме через ЄС в Україні у свій час почалася війна

newsname.info

Олександр Лукашенко, голова Республіки Білорусь, у процесі зустрічі з Андреа Вікторін, головою представництва ЄС у Білорусі, виступив з проханням до міжнародної організації посприяти у процесі стабілізації ситуації в Україні.

За словами білоруського президента, існує загальна проблема та водночас біда — це Україна. Лукашенко зазначив, що добре знайомий з народом нашої держави, а того, що відбувається у країні на даний момент народ точно не заслуговує. Були проведені вибори президента та вибори до Верховної Ради, тому важливе питання влади було вирішене.

Голова держави повідомив, що у певний період часу міжнародна організація Європейський союз давав безліч обнадійливих сигналів братньому Білорусі народу, до якого президент трепетно ставиться. Тому Лукашенко виступив з проханням надання допомоги у процесі стабілізації ситуації у нашій державі.

newsname.info

Президент заявив, що дана проблема Європейського союзу потребує якнайшвидшого усунення. Також Лукашенко додав, що саме через Європейський союз в Україні у свій час почався збройний конфлікт на Сході, оскільки організація запропонувала державі піти на зближення з Європейським простором. Тому необхідно допомогти народу України.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*