Лідери за кількістю рейдерських атак — Київ і Київська область

Ck.strichka.com

22 липня президент України Володимир Зеленський підписав указ, який передбачає розробку й впровадження заходів протидії рейдерським захопленням. В Офісі Президента відзначили, що новий указ дозволить створити безпечне середовище для розвитку бізнесу в Україні.

За словами заступника керівника Офісу Президента Олексія Гончарука, проблема рейдерства давно заважає українським підприємцям розвивати свій бізнес. Він зазначив, що зловмисники використовують різні схеми для того, аби позбавити підприємців майнових прав.

Найчастіше це відбувається у такий спосіб: власника змінюють за допомогою підроблених документів та нереальних реєстраторів. Новий законопроект, який передбачає створення державних реєстрів, дозволить удосконалити інструментарій боротьби з рейдерством й суттєво знизить ризики для бізнесу.

Ck.strichka.com

За даними платформи Опендатабот, за період з 2012 по 2019 рік в Україні відбулося близько 3 тис. рейдерських захоплень. При цьому найбільший сплеск зафіксований у 2017 році. Відзначається, що кількість рейдерських захоплень почала стрімко збільшуватися з 2014 року, а найбільше їх зареєстровано в Київській області.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*