Турчинов: українці готові обміняти свободу і відповідальність на сите і затишне рабство

juristoff.com

На Facebook-сторінці колишнього секретаря РНБО Олександра Турчинова з’явилася повідомлення, в якому він засуджує українців, які віддали свої голоси за проросійські партії. За словами політика, ці 20% людей – «раби», готові проміняти власну свободу на ефемерне затишне життя.

Турчинов підкреслив, що, починаючи з 2014 року, проросійським партіям ще не вдавалося набрати стільки голосів. На думку політика, такий сплеск популярності політсил, що «уособлюють реванш Россі», говорить про нездатність 20% українців розуміти, якою ціною досягається свобода. Турчинов назвав цю частину населення «рабами», які приречені на знищення. Він підкреслив, що їх надії на затишне й сите життя в лоні Росії є ілюзією.

juristoff.com

За словами Турчинова, він досі не знає, скільки часу потрібно українцям для того, аби зрозуміти й усвідомити ціну свободи. Він провів паралель з біблійним сказанням про Мойсея, де пророк водив ізраїльтян по пустелі протягом 40 років, поки не помер останній, хто готовий був обміняти свободу на рабство.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*