Генеральний прокурор Луценко порушив УКП України, — НАБУ

elitpodarok.com.ua

Спеціалізована антикорупційна прокуратура та Національне антикорупційне бюро повідомили у профілі НАБУ у соціальній мережі «Фейсбук» про те, що Юрій Луценко, який обіймає посаду Генерального прокурора, без будь-яких на те підстав змінив підслідність діловодства «Ощадбанку».

Згідно з інформацією, 19 липня Юрій Луценко, Генпрокурор України, вирішив передати правоохоронному органу — Національній поліції виробництво про розкрадання 20 млн доларів у державного банку України «Ощадбанк», у рамках якого співробітники НАБУ та САП пред’явили підозру 12 особам. У повідомленні наголошується, що подібні дії Юрія Луценка суперечать вимогам законодавчого акта — Кримінально-процесуального кодексу.

Також в антикорупційних відомствах закликають Генерального прокурора повернути кримінальну справу Національному антикорупційному бюро для подальшого притягнення винних до кримінальної відповідальності.

elitpodarok.com.ua

Раніше повідомлялося про те, що навесні поточного року у САП поінформували про те, що у діловодстві про розкрадання коштів в «Ощадбанку» тимчасово зупинено досудове слідство. Причиною припинення слідства пояснювалося виконанням міжнародних доручень правового характеру.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*